Bezpieczeństwo danych
Nasz sklep dba o bezpieczeństwo danych osobowych naszych Klientów


Dlatego wszędzie tam, gdzie wymagane jest podawanie danych osobowych połączenie między Klientem a serwerem jest szyfrowane. Dzięki temu Klienci yoyotech.pl nie muszą się martwić, że dane przesyłane z lub do serwera zostaną przez kogoś podejrzane, przechwycone i wykorzystane.
yoyotech.pl wybrało certyfikat Centrum

Bezpieczeństwo danych osobowych Klientów yoyotech.pl zapewnia CERTUM jeden z najbardziej znanych autoryzowanych wydawców certyfikatów SSL. Certyfikaty SSL CERTUM BY ASSECO to certyfikaty rozpoznawalne przez większość przeglądarek internetowych jako godne zaufania. Wykorzystywany przez yoyotech.pl CERTUM Commercial SSL jest certyfikatem SSL z pełną autentyfikacją CERTUM
yoyotech.pl składając wniosek o wystawienie certyfikatu zostało poddane pełnej weryfikacji przez firmę
Unizeto Technologies S.A

Co to jest certyfikat SSL?
Certyfikat SSL zapewnia ochronę stron internetowych oraz poufność danych przekazywanych drogą elektroniczną. Umożliwia szyfrowanie dowolnej usługi świadczonej przez Internet. Dzięki temu zabezpieczeniu nie ma możliwości przechwycenia danych przekazywanych za pośrednictwem witryny internetowej. Użytkownicy mają wówczas absolutną pewność, że łączą się bezpiecznie z właściwym serwisem.
Ostatnia modyfikacja: 05.05.2018